| Sitemap
 

Ukázková řešení

Každá poptávka a každé řešení pro klienty MediaStream je zcela unikátní kombinací navzájem provázaných služeb a technologií. Od typizované služby nebo konkrétního zařízení je k funkčnímu řešení splňujícímu požadavky klienta ještě dlouhý kus cesty.

Cílem MediaStream není prodávat krabicové produkty nebo nabízet unifikovanou službu, jejímž omezením by se musel zákazník podřídit. Naší cílem je poskytovat opravdová řešení, řešení opravdových problémů a potřeb, se kterými nás klienti oslovují.

Pro vytvoření lepší představy, jak mohou taková řešení vypadat, jaké dokáží plnit funkce a jak mohou být propojeny nejen v rámci našich vlastních služeb, ale i infrastruktury našich zákazníků - jejích uživatelů - nabízíme několik takových příkladů.

Popsaná ukázková řešení znázorňují širokou a zdaleka ne kompletní paletu možností využití Video-over-IP a streaming technologií. Zdaleka se přitom nejedná pouze o oblast zábavy, ale především o řešení potřeb přístupu k audiovizuálním informacím a jejich využívání u soukromých podniků a institucí státní správy k nejrůznějším vnitřním i vnějším potřebám.

Všechny zde popsané ukázky jsou odrazem skutečných řešení, která MediaStream v minulosti poskytl svým klientům.