| Sitemap
 

Automatická publikace

Při využívání služeb živých přenosů či videoarchivu je třeba publikovat obsah na webových stránkách, internetových či intranetových. Cílem této služby je zcela oprostit klienta od jakékoliv činnosti navíc v souvislosti s využíváním streamingových služeb.

Příkladem možného použití může být publikace živého přenosu. Ten často probíhá jen v určitém časovém úseku, a proto je nutné vždy na jeho začátku na webových stránkách publikovat odkaz na přenos a po skončení odkaz z webových stránek stáhnout. Ne vždy může být v potřebný okamžik k dispozici správce stránek, proto nabízíme službu schopnou automatizované publikace a následného stažení bez toho, abychom vyžadovali fyzický přístup k webovým stránkám klienta.

Při publikování záznamů ve videoarchivu je publikační systém schopen zcela autonomně provádět celý řetězec funkcí od konverze zdrojových dat přes odeslání materiálů na videoserver až po úpravu webové stránky. Zároveň dokáže zajistit dynamické propojení fyzického stavu videoarchivu se vzhledem webových stránek klienta. Díky tomu dochází k okamžité publikaci obsahu na webu, jakmile je ve videoarchivu k dispozici, bez nutnosti lidského zásahu.

Klient se může rozhodnout publikovat svůj obsah sám, stejně jako se může rozhodnout nám tuto starost kompletně přenechat. Publikační systém dokáže zajistit, že klient již nikdy nebude muset ručně upravovat webové stránky s každým novým videem.

Optimální využití služby:

  • Řízení živých přenosů
  • Publikace záznamů ve videoarchivu
  • Automatická úprava webových stránek

Výhody služby:

  • Publikace na Internetu bez prodlevy
  • Nulové personální nároky na úpravu stránek

 

Zimní olympiáda do bytů Central Group

2006, únor

Naše společnost poskytla unikátní technologické řešení pro provoz digitální televize přes internetovou přípojku do bytových objektů společnosti Central Group.
Více

Streaming z návštěvy prezidenta republiky

2004, květen

U příležitosti návštěvy prezidenta republiky Václava Klause v městské části Praha 10 jsme ve spolupráci s Úřadem městské části Praha 10 zrealizovali přímý přenos z návštěvy prezidenta na radnici městské části.
Více