| Sitemap
 

Dodávky komplexních řešení

MediaStream si velmi dobře uvědomuje, že streaming bývá často jen jedním z mnoha možných výstupů celkového procesu zpracování obrazových a zvukových materiálů. Ze zkušenosti rovněž víme, že řada klientů z video/broadcast oblasti těžko hledá pro svůj projekt správného IT/Telco partnera a naopak. Naše integrátorské služby kombinují profesionální znalosti obou těchto oborů.

Zadání zpracováváme formou projektu, často s několika alternativními variantami řešení v různých cenových kategoriích. Zásadně navrhujeme modulární řešení, tj. systémy, kdy každá část z navrhovaného celku může fungovat zcela samostatně a může plnit i jiné úkoly mimo jeden daný projekt.

Naší prvořadou prioritou je spolehlivost dodávaných systémů. Tu zajišťujeme přímou spoluprací s renomovanými dodavateli na poli studiových a telekomunikačních technologií po celém světě. Mezi takové zahrnujeme společnosti Amino, Datavideo, Dell, HaiVision, Microsoft, Optibase, RealNetworks či Visionary Solutions, stejně jako telekomunikační operátory Czech On Line, GTS Novera, T-Systems, Tiscali a další.

Výsledkem poptávky pak může být dodávka konkrétního kamerového řešení, střihového pracoviště, zařízení pro DVD authoring, informačního systému pro řízení workflow, telekomunikačních služeb např. v podobě digitálních okruhů, streamingových služeb, nebo outsourcing libovolné služby z vyjmenovaných částí řetězce.

Optimální využití služby:

  • Návrh a dodávka akvizičních technologií
  • Návrh a dodávka střižen a studiového vybavení
  • Návrh a dodávka telekomunikačních technologií
  • Návrh a dodávka telekomunikačních služeb

Výhody služby:

  • Kompletní návrh řešení formou projektu
  • Dodávka technologie na klíč
  • Možný částečný nebo úplný outsourcing

 

TV Barrandov v HD rozlišení díky MediaStream

2009, leden

Nově vzniklá TV Barrandov je již od svého prvního dne vysílání k dispozici televizním divákům ve vysokém rozlišení díky technologii dodané naší společností.
Více

MediaStream pomáhá spravovat pražské cyklostezky

2005, prosinec

V souvislosti s úkolem pražské Technické správy komunikací mapovat stav cyklostezek v hlavním městě rozšířil MediaStream stávající audiovizuální pracoviště TSK hl.m Prahy o programové vybavení zajišťující dokonalejší zpracování video záznamu z mapovací kamery.
Více